• Rzeczoznawca
 • Pośrednik
 • Developer
 • Jednostka Samorządu Terytorialnego
 • Uczelnia / Firma szkoleniowa
 • Media

Partnerzy

Biuro Informacji o Rynku Nieruchomości jest zainteresowane nawiązaniem długofalowej współpracy z podmiotami i instytucjami związanymi z rynkiem nieruchomości zarówno na zasadach komercyjnej (B2B) jak i niekomercyjnych wymieniając wartościowe informacje oraz pomysły. Biuro poszukuje partnera strategicznego w celu rozwoju i skalowania usług związanych z wyceną nieruchomości jak również z wykonywanymi pracami analitycznymi i raportowymi.

Chętnie opublikujemy artykuły branżowe w sekcji 'blog' - jeśli masz ciekawy pomysł napisz do nas. Zapraszamy do kooperacji również wyższe uczelnie, koła naukowe i organizacje studenckie tematycznie związane z rynkiem nieruchomości – zakres i zasady współpracy do ustalenia indywidualnie.

Zainteresowane firmy proszę o kontakt mailowy (formularz kontaktowy) lub telefoniczny.

 

 

esri (environmental systems research institute) 

 

Współpracujemy z Firmą ESRI w ramach Programu Partnerskiego.

ESRI – to światowy producent oprogramowania GIS, firma założona w 1969 w Redlands w stanie Kalifornia w USA. Obecnie esri posiada około 50 biur na całym świecie, w tym 11 centrów badawczo-rozwojowych w Stanach Zjednoczonych, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz regionie Azji i Pacyfiku. Liczba partnerów przekroczyła ponad 3000 na całym świecie, jeśli chodzi o użytkowników to globalnie liczba ta przekroczyła milion aktywnych użytkowników w 350 000 organizacji. Wśród nich firmy z listy Fortune 500, większość rządów krajowych, 20 000 miast, wszystkie 50 stanów USA i ponad 7000 uniwersytetów. Firma zatrudnia łącznie około 4000 pracowników i jest firmą prywatną.

W Polsce oprogramowanie ESRI pojawiło się już na początku lat 90. XX wieku, a od 1995 roku jego wyłącznym polskim dystrybutorem jest firma ESRI Polska. Działalność esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej, dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz szkoleniami.
Firma kieruje się ideą „The science of where – for the good of life" – w myśl której - dane wzbogacone o kontekst przestrzenny kryją w sobie wiele wartościowej wiedzy, która pozwala kreować pozytywne zmiany w organizacjach i społeczeństwie.

W ramach programu partnerskiego (ang: Esri Partner Network – EPN) Esri Polska współpracuje z firmami, które opracowują profesjonalne aplikacje GIS, wspomagające różnorodne działania użytkowników, wykonywane dla wielu sektorów gospodarki, na przykład dla potrzeb ewidencji nieruchomości, energetyki, planowania przestrzennego, urbanistyki, zarządzania techniczną infrastrukturą sieciową i innych.

Partnerzy esri realizują głównie zadania związane z:

 • wykorzystaniem GIS w różnorodnych zastosowaniach, m.in. w celu wspierania działań związanych z gospodarką przestrzenną, urbanistyką oraz zarządzaniem techniczną infrastrukturą sieciową;
 • opracowywaniem aplikacji GIS dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów;
 • badaniami naukowymi wykorzystującymi technologię GIS;
 • sprzedażą rozwiązań technologicznych opracowanych w oparciu o oprogramowanie Esri, Inc.

 

Więcej informacji o dostęnych produktach na stronie internetowej esri Polska.

 

 

   

 

 

Wydawnictwo helion.pl

 

Współpracujemy z wydawnictwem helion.pl w ramach Programu Partnerskiego.

Helion.pl to jedna z największych specjalistycznych e-księgarni w Polsce. W ofercie znajdziesz najlepsze książki, ebooki, audiobooki i kursy video dla specjalistów całej branży IT - m.in. programistów, web developerów oraz grafików. Na helion.pl znajdziesz ponad kilka tysięcy tytułów w formie tradycyjnego druku, jak i w formatach elektronicznych (PDF, e-Pub, Mobi), odpowiednio przystosowanych do czytania na telefonach, tabletach, komputerach oraz na najpopularniejszych czytnikach ebooków (Kindle, PocketBook, inkBook i KOBO). Jeśli stale łakniesz wiedzy, pamiętaj, że wszystkie e-książki - e-booki bądź audiobooki dostaniesz już kilka chwil po ich zakupie! Tylko w Helion znajdziesz książki według szczegółowych kategorii takich jak: programowanie, sieci komputerowe, bazy danych, fotografia cyfrowa, elektronika, grafika komputerowa, a także matematyka czy programowanie dla najmłodszych.

Księgarnia internetowa Onepress to miejsce, w którym znajdziesz książki o biznesie, ekonomii i marketingu. Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę zawodową i szukasz motywacji, lub prowadzisz swój biznes i zamierzasz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu i inwestowaniu - trafiłeś idealnie! Wybieraj najlepsze książki spośród tysięcy tytułów w kategoriach takich jak marketing, ekonomia, finanse, e-biznes, social media, start-up, rozwój osobisty, coaching, controlling, PR, sprzedaż czy zarządzanie projektami. Dostęny jest szeroki zakres możliwości, możesz wybrać dla siebie książki w wersji tradycyjnej lub elektronicznej - jako ebooki (PDF, e-Pub, Mobi) i audiobooki (MP3).

Więcej informacji o ofercie na stronie internetowej wydawnictwa.

 

 

 

  

 

Portal GEOTECH

 

GEOTECH to portal tematyczny, który prowadzi działalność związaną z:

 • promowaniem wiedzy, dzieleniem się praktycznymi doświadczeniami oraz prezentowaniem najnowszych wiadomości i rozwiązań z branży technologii bezwykopowych, wodno-kanalizacyjnej, drogowej, mostowej, tunelowej, budowlanej, energetycznej (głównie oil & gas), budownictwa hydrotechnicznego, głębokiego fundamentowania, wzmacniania gruntu, inżynierii morskiej, nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych w dziedzinie geologii inżynierskiej, górnictwa i geoinżynierii oraz standardów geotechnicznych
 • publikowaniem informacji na temat projektów związanych z branżą geotechniczną (głównie technologiami bezwykopowymi tj. HDD, Direct Pipe, mikrotunel) zrealizowanych w ostatnich latach w Polsce jak i za granicą), publikowaniem analiz, artykułów, infografik, a także wywiadów i felietonów
 • publikowaniem informacji o firmach świadczących specjalistyczne usługi konsultingowe, projektowe, szkoleniowe, wykonawstwa specjalistycznych robót budowlanych, dostawców maszyn, urządzeń i sprzętu niezbędnego do wykonania wykopów, przewiertów, przecisków a także prac geotechnicznych, geologicznych i innych - w postaci płatnych ogłoszeń
 • świadczeniem usług konsultingowych w zakresie oprogramowania GIS, planowania projektów, wsparcia zarządzania projektami, wyceny nieruchomości (w tym zasobów naturalnych) i in.

 

 Więcej informacji na stronie internetowej portalu: geotechportal.pl

 

 

Portal home.pl

 

home.pl jest największym w Polsce i Europie dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów internetowych, systemach kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych. Jest największym Partnerem Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej w zakresie usług rejestracji domeny krajowej .pl i jednym z największych na świecie rejestratorów domeny .eu. 

Firmę wyróżnia świadczenie usług internetowych na najwyższym poziomie oraz dbałość o klienta, któremu oferowane jest profesjonalne wsparcie merytoryczne i techniczne w trybie 24/7. Jako pierwsza firma w branży uzyskała certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 27001:2005.

home.pl działa od 1997 r. i zatrudnia ponad 300 pracowników. Siedziba spółki mieści się w Szczecinie.

 

Więcej informacji o ofercie na stronie internetowej home.pl

 

 

 

Portal progisapp.pl

 

Profesjonalne strony internetowe i aplikacje GIS.

Więcej informacji o ofercie na stronie internetowej progisapp.pl

 

 

 

 

Nowości wydawnicze i promocje w Helion.pl - codziennie inna książka 30% taniej!