• Rzeczoznawca
  • Pośrednik
  • Developer
  • Jednostka Samorządu Terytorialnego
  • Uczelnia / Firma szkoleniowa
  • Media

Nowości wydawnicze i promocje w Helion.pl - codziennie inna książka 30% taniej!

O firmie

Biuro Informacji o Rynku Nieruchomości (BIRN lub birn.pl) to niezależny i dynamicznie rozwijający się portal tematyczny o zasięgu krajowym, który dostarcza informacji o rynku nieruchomości w postaci analiz, raportów, infografik, umożliwia także łatwe wyszukiwanie podmiotów prowadzących działalność związaną z obrotem nieruchomościami, głównie rzeczoznawców majątkowych.

 

W serwisie znajdziesz wszystkich Rzeczoznawców Majątkowych świadczących profesjonalne usługi wyceny nieruchomości na terenie całego kraju (lista zawiera około 8000 nazwisk i jest aktualizowana średnio raz w miesiącu). Przejrzysty interface wyszukiwarki oraz wykorzystanie map Google sprawia, że przeszukiwanie bazy danych jest intuicyjne i niezwykle efektywne. Praca odbywa się całkowicie online, dzięki czemu możesz korzystać z usług ekspertów niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz i w którym znajduje się nieruchomość. Zleć wykonanie operatu szacunkowego, weryfikację stanu prawnego (Ksiąg Wieczystych) i faktycznego nieruchomości rzeczoznawcy majątkowemu, który prowadzi działalność w danej lokalizacji. Oszczędź czas i pieniądze, zyskaj pewność i spokojną głowę podczas nabywania lub zbywania nieruchomości.

 

Jeśli kupujesz, sprzedajesz, dziedziczysz, darujesz nieruchomość i potrzebujesz usług profesjonalistów w zakresie wyceny nieruchomości czy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami znajdziesz ich w naszym serwisie.

 

W serwisie znajdziesz również informację o podmiotach świadczących usługi edukacyjne i szkoleniowe w zakresie wyceny, pośrednictwa w obrocie i zarządzania nieruchomościami (kursy, szkolenia, studia podyplomowe).

 

Na portal birn.pl znajdziesz również podstawowe informację o jednostkach samorządu terytorialnego - zgodnie z obowiązującą w Polsce trójstopniową strukturą samorządu terytorialnego wyróżnia się (stan na 1.01.2021 r.):

  • 16 województw,
  • 314 powiatów,
  • 2 477 gmin (302 miejskich w tym 66 miast na prawach powiatu, 652 miejsko-wiejskich oraz 1 523 wiejskich).

 

Statystyki wyświetleń birn.pl za 2022:

 

Portal jest cały czas pozycjonowany w Google. Statystyki wyświetleń tematów i haseł pobrane z Google Search Console za rok 2022 tj. ostatnie 12 miesięcy (styczeń-grudzień) potwierdzają rosnące zainteresowanie internautów portalem birn.pl. Całkowita liczba wyświetleń w analizowanym okresie przekroczyła 100 000 ! Na printscreanie poniżej zaobserwować można, że gubimy tzw. płaski ogon charakterystyczny dla nowoutworzonych witryn. Nie zwalniamy tempa, pracujemy nad nowymi publikacjami, tematami na bloga i nowymi usługami. Sam jestem ciekaw jaki wynik uzyskamy w 2023 roku!

Nowości wydawnicze i promocje w Helion.pl - codziennie inna książka 30% taniej!